Party stan – prenájom

Prenajmeme na vašu akciu party stany s rozmermi 5×10 a 3×6 metrov. Stany majú demontovateľné ktorékoľvek okno, a dve brány so šírkou otvoru 2 a 4 metre. Ponúkajú teda rôzne možnosti a veľkú variabilitu pri výbere vhodného vchodu. Stan je vhodný na zastrešenie rodinných akcií (svadba, narodeniny, kar, prvé sväté príjímanie, birmovka, konfirmácia…), verejných akcií ( dni mesta, dni obce, trhy, jarmoky…), firemných akcií ( teambuilding, workshop, firemné jubileá…). Na všetky akcie vieme zabezpečiť aj voľnočasové aktivity pre deti aj pre dospelých ( tvorivé dielne, workshopy, kurzy, detský kútik, balónové zvieratká…).

Stan dopravíme a rozložíme kdekoľvek na Slovensku. Na postavenie je potrebná rovná plocha s rozmermi aspoň 12×7 metrov. V cene nájmu je aj cena za rozloženie a zloženie stanu. Vyhradzujeme si právo na rozloženie aj zloženie stanu z dôvodu neskorších prípadných reklamácií.

Do stanu vieme zabezpečiť aj prídavné kúrenie plynovým teplometom s výkonom 27kW alebo elektrickým ohrievačom s výkonom 5kW.

Cenník prenájmu pre rok 2018

Stany 5×10 metrov

1 deň  – 100€

2 až 5 dní   – 75€/deň

7 a viac dní   –  dohodou

 

Stany 3×6 metrov

1 deň – 60€

2 až 5 dní – 50€/deň

7 a viac dní   –  dohodou

 

Dopravné:

  • banskobystrický kraj   – 20€
  • nitriansky, žilinský, košický kraj   – 35€
  • bratislavský, trenčiansky, prešovský kraj   – 50€

 

Pre bližšie informácie nás kontaktujte na čísle 0903/477 824 

party stan 3x6

party stan 3x6

 

 

Comments are closed