Tvorivé dielne nesmú chýbať na žiadnej dobrej akcii.

rozlucka s letomVzduchom sa nesie vôňa pečených klobások, guľášu a cukrovej vaty, zo všetkých strán sa ozýva hudba, vrava, ľudia sa prechádzajú alebo postávajú v skupinkách a debatujú, deti neúnavne pobehujú, skáču, tešia sa z atrakcií, a unaveného rodiča ťahajú za ruku ku všetkému, čo ich zaujme. Prichádzajúc k nám dieťa zbystrí pozornosť, so záujmom začne sledovať čo  máme na stole rozložené, s radosťou si prisadá k ostatným deťom a začne tvoriť. Rodič si s vďačným úsmevom sadne tiež, sledujúc dieťa zaujaté činnosťou, alebo odchádza za občerstvením. Niektorí sa s nadšením pridajú k deťom, a tvoria spolu s nimi…

Tvorivé dielne sú vítanou aktivitou na každej spoločenskej akcii, či už verejnej, alebo súkromnej. Dávajú deťom – ale aj dospelým – možnosť realizovať sa podľa vlastných predstáv, a svoj čas a kreativitu zhmotniť do výrobku, ktorý im bude doma pripomínať podujatie ktorého sa zúčastnili.

V posledných rokoch sa doslova roztrhlo vrece s rôznymi spoločenskými akciami, trhmi, jarmokmi, výročiami založenia obce, či mesta. Ani tohtoročné leto nebolo výnimkou, a my sme boli pozvaní na viacero z nich. Zopár pracovných záberov nájdete TU.

Ak máte záujem o spoluprácu, kontaktujte nás.

 

Pridaj komentár